Goobay Mini DisplayPort adapter cable 1.2 52858 1 m, Gold-Plated connectors
- TootjadGoobay
- Mudel: 52858
- Saadavus: 5
-
6€
Goobay Mini DisplayPort adapter cable 1.2 52858 1 m, Gold-Plated connectors
| All | |
| Brutokaal | 0.09 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Gold-Plated connectors |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaal | 40 g |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Muud funktsioonid | For connecting an Apple Mac to a DisplayPort monitor and more MacBooks and desktop computers such as Mac Minis can be connected to a DisplayPort monitor Plug with lock for secure connections Gold contacts for enhanced signal transmission |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pistmik 1 | Mini DisplayPort plug |
| Pistmik 2 | DisplayPort plug |
| Pistmiku tüüp | Straight |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | Mini DisplayPort adapter cable 1.2 |
| Producer product name | 52858 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | PC, Monitor |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay mini displayport adapter cable 12 52858 1 m, gold-plated connectors, 52858, goobay, audiovideo kaablid


