Lanberg USB-C 2.0 Cable, Quick Charge 4.0 | CA-CMCM-40CU-0018-BK | USB Type-C to USB Type-C | 1.8 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-CMCM-40CU-0018-BK
- Saadavus: 5
-
4€
Lanberg USB-C 2.0 Cable, Quick Charge 4.0 | CA-CMCM-40CU-0018-BK | USB Type-C to USB Type-C | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | USB-C 2.0 Cable, Quick Charge 4.0 |
| Producer product name | CA-CMCM-40CU-0018-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Type-C to USB Type-C |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg usb-c 20 cable, quick charge 40 ca-cmcm-40cu-0018-bk usb type-c to usb type-c 18 m, ca-cmcm-40cu-0018-bk, lanberg, audiovideo kaablid



