Logilink CH0061 HDMI Cable 2.0 bulk M/M 1.0m black
| All | |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Muud funktsioonid | HDMI 2.0 compatible 3D Support Standard: High Speed with Ethernet Transmission of audio, video and Ethernet data Dual Link digital connection supports display resolutions up to 4096 x 2160 @ 60 Hz, ultra HD and 4 K x 2 K |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pistmik 1 | HDMI (type A) male |
| Pistmik 2 | HDMI (type A) male |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink ch0061 hdmi cable 20 bulk mm 10m black, ch0061, logilink, audiovideo kaablid




