Logilink, CHA0020, 20m, Active, HDMI cable, type A male, - HDMI type A male, black. | Logilink | HDMI to HDMI | 20 m
- TootjadLogilink
- Mudel: CHA0020
- Saadavus: 1
-
70€
Logilink, CHA0020, 20m, Active, HDMI cable, type A male, - HDMI type A male, black. | Logilink | HDMI to HDMI | 20 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.513 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| Muud funktsioonid | The HDMI High Speed with Ethernet cable from LogiLink transmits audio, video and data with a resolution up to 4K x 2K. The gold-plated connectors ensure an optimal contact. Connector 1: HDMI (Type A) 19-pin male Connector 2: HDMI (Type A) 19-pin male Acti |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| PET | 13.00 g |
| Producer | Logilink |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink, cha0020, 20m, active, hdmi cable, type a male, - hdmi type a male, black logilink hdmi to hdmi 20 m, audiovideo kaablid







