Logilink CHA0025 HDMI Cable, Active, M/M, 25m, black
| All | |
| Brutokaal | 2.04 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 74 mm |
| Gross width (mm) | 323 mm |
| Kaabli pikkus | 25 m |
| Netokaal | 1.5 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| PET | 15 g |
| Producer product name | CHA0025 HDMI Cable, Active, M/M |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Tehnilised omadused | Connector 1: HDMI (Type A) 19-pin male Connector 2: HDMI (Type A) 19-pin male Active HDMI Cable with integrated booster Gold plated contacts Transmission of audio, video and ethernet data Standard: High Speed with Ethernet Resolution: Up to 4K x 2K (at 30 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00776815 m |
Sildid: logilink cha0025 hdmi cable, active, mm, 25m, black, cha0025, logilink, audiovideo kaablid


