Logilink Premium HDMI Cable for Ultra HD CHB005 HDMI male (type A), HDMI male (type A), 3 m, Black
- TootjadLogilink
- Mudel: CHB005
- Saadavus: 5
-
11€
Logilink Premium HDMI Cable for Ultra HD CHB005 HDMI male (type A), HDMI male (type A), 3 m, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.36 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Muud funktsioonid | Bandwith up to 18 Gbps Supports Ultra HD 4K resolution up to 3840 x 2160 (50/60 Hz) Supports for the wide angle theatrical 21:9 video aspect ratio and High Dynamic Range (HDR) Supports 48-Bit deep color, 4:4:4 Chroma, HDCP 2.2 compliant Up to 32 audio ch |
| Netokaal | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| PET | 36 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Producer product family | Premium HDMI Cable for Ultra HD |
| Producer product name | CHB005 |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.002808 m |
Sildid: logilink premium hdmi cable for ultra hd chb005 hdmi male type a, hdmi male type a, 3 m, black, chb005, logilink, audiovideo kaablid



