Elite Screens | F107XWH2 | Diagonal 107 " | 16:9 | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: F107XWH2
- Saadavus: 2
-
382€
Elite Screens | F107XWH2 | Diagonal 107 " | 16:9 | Black
| All | |
| Diagonaal | 107 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2680 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Materjal | Aluminium |
| Net weight | 9.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product name | F107XWH2 |
| Servad | 3.5 (top) & 67 (bottom) cm |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Volume (m3) | 0.10184 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens f107xwh2 diagonal 107 169 black, f107xwh2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

















