Elite Screens Manual Series M109NWX Diagonal 109 " 16:10 Viewable screen width (W) 235 cm White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M109NWX
- Saadavus: 1
-
186€
Elite Screens Manual Series M109NWX Diagonal 109 " 16:10 Viewable screen width (W) 235 cm White
| All | |
| Brutokaal | 11.20 kg |
| Diagonaal | 2.77 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 146.7 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 235 cm |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2610.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kaal | 9.2 kg |
| Kõrgus | 173.5 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laius | 2.51 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Netokaal | 9.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M109NWX |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: elite screens manual series m109nwx diagonal 109 1610 viewable screen width w 235 cm white, m109nwx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele






