Elite Screens | Manual Series | M135UWH2 | Diagonal 135 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 299 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: M135UWH2
- Saadavus: 2
-
234€
Elite Screens | Manual Series | M135UWH2 | Diagonal 135 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 299 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 135 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 168.1 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 299 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dual wall and ceiling installation designAuto-locking system provides variable height settingsStandard 4-side black masking bordersMaxWhite screen material is durable and easy to clean160 wide viewing angle for commercial presentations or residential home |
| Gross depth (mm) | 3320 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross weight | 17.5 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Kaal | 14.1 kg |
| Kõrgus | 196.2 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 3.15 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 14.292 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3130.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M135UWH2 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8.8 cm |
| Tare weight (kg) | 3.208 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.087648 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m135uwh2 diagonal 135 169 viewable screen width w 299 cm black, m135uwh2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele








