Elite Screens Manual Series M135XWH2 Diagonal 135 ", 16:9, Viewable screen width (W) 299 cm, White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M135XWH2
- Saadavus: 3
-
233€
Elite Screens Manual Series M135XWH2 Diagonal 135 ", 16:9, Viewable screen width (W) 299 cm, White
| All | |
| Brutokaal | 17.288 kg |
| Diagonaal | 135 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 168.1 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 299 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Dual wall and ceiling installation design* Auto-locking system provides variable height settings* Standard 4-side black masking borders* MaxWhite screen material is durable and easy to clean* 160 wide viewing angle for commercial presentations or reside |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross depth master carton | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 3240.00 mm |
| Gross height master carton | 3240.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross width master carton | 130.00 mm |
| Kaal | 14.1 kg |
| Kõrgus | 196.2 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 3.15 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight master carton | 14.08 kg |
| Netokaal | 14.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3130.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M135XWH2 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8.8 cm |
| Tare weight (kg) | 3.208 kg |
| Tare weight master carton | 3.02 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m135xwh2 diagonal 135, 169, viewable screen width w 299 cm, white, m135xwh2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele









