Elite Screens | Manual Series | M150XWV2 | Diagonal 150 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 305 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M150XWV2
- Saadavus: 1
-
237€
Elite Screens | Manual Series | M150XWV2 | Diagonal 150 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 305 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 150 " |
| Dimensions (WxH) | 305 x 229 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 229 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 305 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Dual wall and ceiling installation design* Auto-locking system provides variable height settings* Standard 4-side black masking borders* MaxWhite screen material is durable and easy to clean* 160 wide viewing angle for commercial presentations or reside |
| Gross depth (mm) | 3380 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 18.8 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Kaal | 16 kg |
| Kõrgus | 2.57 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 3.21 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 15.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M150XWV2 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8.8 cm |
| Tare weight (kg) | 3.28 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.0864435 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m150xwv2 diagonal 150 43 viewable screen width w 305 cm white, m150xwv2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele










