Elite Screens | Manual Series | M80NWV | Diagonal 80 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 163 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M80NWV
- Saadavus: 5
-
76€
Elite Screens | Manual Series | M80NWV | Diagonal 80 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 163 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 80 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 122 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 163 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Durable and Simplified design for heavy usage * High contrast gray material * Optional 6 , 12 & 18 L-brackets. |
| Gross depth (mm) | 1855 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 6.8 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Kaal | 5.7 kg |
| Kõrgus | 146.7 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 178.6 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 5.756 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M80NWV |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.044 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.024486 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m80nwv diagonal 80 43 viewable screen width w 163 cm white, m80nwv, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele










