Elite Screens | Manual Series | M94NWX | Diagonal 94 " | 16:10 | Viewable screen width (W) 202 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M94NWX
- Saadavus: 1
-
146€
Elite Screens | Manual Series | M94NWX | Diagonal 94 " | 16:10 | Viewable screen width (W) 202 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 94 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 127 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 202 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2235 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 8.1 kg |
| Gross width (mm) | 123 mm |
| Kaal | 7.1 kg |
| Kõrgus | 152.3 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laius | 2.17 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 6.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M94NWX |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.45 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 160 |
| Volume (m3) | 0.0329886 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens manual series m94nwx diagonal 94 1610 viewable screen width w 202 cm white, m94nwx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

