Elite Screens | Spectrum Series | Electric100V | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: Electric100V
- Saadavus: 2
-
275€
Elite Screens | Spectrum Series | Electric100V | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 100 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 152.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Gross depth (mm) | 2490 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 12.2 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Kaal | 8.7 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kõrgus | 180.4 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 2.37 cm |
| Materjal | MaxWhite 1.1 Gain Screen |
| Net weight | 9.884 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2250.00 g |
| Plastic (No PET) | 66.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric100V |
| Sügavus | 80 cm |
| Tare weight (kg) | 2.316 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.055776 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric100v diagonal 100 43 viewable screen width w 203 cm white, electric100v, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele









