Elite Screens Spectrum Series Electric125XH Diagonal 125 ", 16:9, Viewable screen width (W) 277 cm, White
- TootjadElite Screens
- Mudel: ELECTRIC125XH
- Saadavus: 1
-
351€
Elite Screens Spectrum Series Electric125XH Diagonal 125 ", 16:9, Viewable screen width (W) 277 cm, White
| All | |
| Brutokaal | 16.964 kg |
| Diagonaal | 125 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 155.7 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 277 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 3170.00 mm |
| Gross depth master carton | 2600.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross height master carton | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 130.00 mm |
| Kaal | 1.4 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kõrgus | 184.6 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 3.1 cm |
| Must vahemik | 20.3 cm |
| Net weight master carton | 10.00 kg |
| Netokaal | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2880.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric125XH |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 80 cm |
| Tare weight (kg) | 2.964 kg |
| Tare weight master carton | 2.16 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric125xh diagonal 125, 169, viewable screen width w 277 cm, white, electric125xh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





