Elite Screens | Tripod | Diagonal 304 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 2.66 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: T120UWH
- Saadavus: 2
-
219€
Elite Screens | Tripod | Diagonal 304 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 2.66 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 304 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 149.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2.66 cm |
| Eritunnused | Standard built-in keystone eliminator Heavy-duty casing withstands daily usage Rugged construction withstands the rigors of daily usage Adjustable locking ring provides ease for various height settings Complimentary 4-side black masking borders MaxWhite 1 |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Kaal | 11.2 kg |
| Kõrgus | 3.58 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.81 cm |
| Net weight | 11.34 kg |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product name | Tripod |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 3.8 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Tüüp | Portable Screens |
| Vaatamisnurk | 160 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Warranty | 24 month(s) |
Sildid: elite screens tripod diagonal 304 169 viewable screen width w 266 cm black, t120uwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele




