Elite Screens Tripod Portable Projection Screen | T84UWV1 | Diagonal 84 " | 4:3
- TootjadElite Screens
- Mudel: T84UWV1
- Saadavus: 2
-
134€
Elite Screens Tripod Portable Projection Screen | T84UWV1 | Diagonal 84 " | 4:3
| All | |
| Diagonaal | 84 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 7.70 kg |
| Gross width (mm) | 1906.00 mm |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Net weight | 6.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod Portable Projection Screen |
| Producer product name | T84UWV1 |
| Tare weight (kg) | 1.02 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |









