SALE OUT. SALE OUT. Elite Screens | Spectrum Series | Electric120V | Diagonal 120 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 244 cm | W
- TootjadElite Screens
- Mudel: Electric120V
- Saadavus: 1
-
257€
SALE OUT. SALE OUT. Elite Screens | Spectrum Series | Electric120V | Diagonal 120 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 244 cm | White | DAMAGED PACKAGING, DENT ON SIDE, DAMAGED PAINT
| All | |
| Diagonaal | 120 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 182.9 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 244 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Gross depth (mm) | 2900 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 10.4 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Kaal | 1.2 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kõrgus | 2.08 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 2.77 cm |
| Materjal | MaxWhite 1.1 Gain Screen Material is durable and easy to clean |
| Must vahemik | 10.2 cm |
| Net weight | 7.724 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600 g |
| Plastic (No PET) | 76 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric120V |
| Raami tüüp | Folding frame |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DENT ON SIDE, DAMAGED PAINT |
| Sügavus | 8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.676 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.06728 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out sale out elite screens spectrum series electric120v diagonal 120 43 viewable screen width w 244 cm w, electric120v, elite screens, monitorid, ekraanid, projektorid, ekraanid ja tahvlid projektoritele




