AXAGON | Notebook stand STND-L | Height adjustment | 10-16 " | Black
- TootjadAXAGON
- Mudel: STND-L
- Saadavus: 4
-
27€
AXAGON | Notebook stand STND-L | Height adjustment | 10-16 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 276.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 226.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 16 " |
| Muud funktsioonid | Four adjustable ergonomic angles (23 - 32 ) Anti-slip finish, which also protects the device from scratches |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 792 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Screen size compatibility | 10-16 " |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote nimetus | Notebook stand STND-L |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: axagon notebook stand stnd-l height adjustment 10-16 black, stnd-l, axagon, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused









