Dell | Desk Mount | OptiPlex Micro AIO MFS22 | Tilt, swivel, height adjustment, pivot | 19-27 " | Silver
- TootjadDell
- Mudel: 482-BBEO
- Saadavus: 4
-
119€
Dell | Desk Mount | OptiPlex Micro AIO MFS22 | Tilt, swivel, height adjustment, pivot | 19-27 " | Silver
| All | |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 19-27 " |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, swivel, height adjustment, pivot |
| Gross depth (mm) | 464 mm |
| Gross height (mm) | 262 mm |
| Gross weight | 4.6 kg |
| Gross width (mm) | 243 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 27 " |
| Muud funktsioonid | Easy to install with Dell Quick Release and VESA-supported mounting. The retractable telescopic handle allows you to carry the stand and monitor easily to another location or workstation. |
| Net weight | 3.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Stand |
| Screen size compatibility | 19-27 " |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote nimetus | OptiPlex Micro AIO MFS22 |
| Toote värv | Silver |
| Ühilduvad tooted | OptiPlex MFF7000 OptiPlex MFF5000 OptiPlex MFF3000 Optiplex Thin Client 3000 |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.029541024 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: dell desk mount optiplex micro aio mfs22 tilt, swivel, height adjustment, pivot 19-27 silver, 482-bbeo, dell, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused











