Digitus Ceiling mount | DA-90421 | Height, tilt, swivel, rotation | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90421
- Saadavus: 4
-
62€
Digitus Ceiling mount | DA-90421 | Height, tilt, swivel, rotation | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height, tilt, swivel, rotation |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 7.47 kg |
| Gross width (mm) | 760.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Muud funktsioonid | Telescopic Height-Adjustment |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1576.00 g |
| Plastic (No PET) | 394.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 1.97 kg |
| Toote nimetus | DA-90421 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




