Digitus Desk Mount | DA-90360 | Fixed | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90360
- Saadavus: 1
-
16€
Digitus Desk Mount | DA-90360 | Fixed | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fixed |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross weight | 0.808 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 118.66 g |
| Plastic (No PET) | 29.66 g |
| Producer | Digitus |
| Tare weight (kg) | 0.148 kg |
| Toote nimetus | DA-90360 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |








