Digitus Desk Mount | DA-90368 | Height adjustment | 10-15 " | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90368
- Saadavus: 5
-
19€
Digitus Desk Mount | DA-90368 | Height adjustment | 10-15 " | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 485.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 15 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Net weight | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 10-15 " |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote nimetus | DA-90368 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






















