Digitus Universal glass monitor riser DA-90358 | 13-32 " | Maximum weight (capacity) 20 kg
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90358
- Saadavus: 2
-
16€
Digitus Universal glass monitor riser DA-90358 | 13-32 " | Maximum weight (capacity) 20 kg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 1.88 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Net weight | 1.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 296.00 g |
| Plastic (No PET) | 74.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 13-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote nimetus | Universal glass monitor riser DA-90358 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: digitus universal glass monitor riser da-90358 13-32 maximum weight capacity 20 kg, da-90358, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused









