DIGITUS Universal Monitor Mount with Notebook Holder Digitus
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90436
- Saadavus: 5
-
50€
DIGITUS Universal Monitor Mount with Notebook Holder Digitus
| All | |
| Brutokaal | 6.00 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 298.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 443.00 mm |
| Netokaal | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 116 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: digitus universal monitor mount with notebook holder digitus, da-90436, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

