Digitus Wall mount | DA-90446 Pop-Out Video Monitor Mount | Adjustable Height, Tilt | 45-70 " | Maximum weight (capacity) 70 kg
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90446
- Saadavus: 4
-
141€
Digitus Wall mount | DA-90446 Pop-Out Video Monitor Mount | Adjustable Height, Tilt | 45-70 " | Maximum weight (capacity) 70 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Tilt |
| Gross depth (mm) | 271.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 12.33 kg |
| Gross width (mm) | 740.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 70 kg |
| Net weight | 11.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 45-70 " |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote nimetus | DA-90446 Pop-Out Video Monitor Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







