DIGITUS Workstation (monitor, keyboard, mouse) Wall Mount | Digitus
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90451
- Saadavus: 2
-
132€
DIGITUS Workstation (monitor, keyboard, mouse) Wall Mount | Digitus
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 5.64 kg |
| Gross width (mm) | 770.00 mm |
| Net weight | 5.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Digitus |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: digitus workstation monitor, keyboard, mouse wall mount digitus, da-90451, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

