EDBAK | Ceiling mount | CMS21 | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: CMS21
- Saadavus: 5
-
259€
EDBAK | Ceiling mount | CMS21 | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1305 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 17.2 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Kaldenurk | -6/+12 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 2100 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 1300 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Muud funktsioonid | Height adjustment. Adjustment of the angle of rotation, tilt. Smart cable management. Includes all necessary screen mounting hardware |
| Net weight | 16.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 100 mm |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Ceiling Mount With Height Adjustment |
| Screen size compatibility | 40-75 " |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | CMS21 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 100 600 400 mm |
| Volume (m3) | 0.06988275 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak ceiling mount cms21 40-75 maximum weight capacity 60 kg black, cms21, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused







