EDBAK Double Swing Arm Wall Mount VSM654 65-86 ", Maximum weight (capacity) 45 kg
- TootjadEDBAK
- Mudel: WUSC-VSM654
- Saadavus: 1
-
273€
EDBAK Double Swing Arm Wall Mount VSM654 65-86 ", Maximum weight (capacity) 45 kg
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 720.00 mm |
| Brutokaal | 16.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 455.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 94.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Funktsioonid | Display Mounts |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 45 kg |
| Muud funktsioonid | Forward tilting +11 Left-right rotation 90/90 |
| Netokaal | 15.60 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Plastik (ilma PET-ita) | 356.00 g |
| Producer product family | Double Swing Arm Wall Mount |
| Producer product name | VSM654 |
| Screen size compatibility | 65-86 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| TI kaal (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 600x400 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak double swing arm wall mount vsm654 65-86, maximum weight capacity 45 kg, wusc-vsm654, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





