EDBAK Flat Screen Stand for STD01c-B, 40-75 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: STD01C-B
- Saadavus: 4
-
393€
EDBAK Flat Screen Stand for STD01c-B, 40-75 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 655 mm |
| Brutokaal | 26.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 1745 mm |
| Funktsioonid | Trolleys & Stands |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.234309875 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Universal VESA mount suitable for multiple screen types. Full height adjustment. Stable base. Integrated cable management system. Holes in the base allow optional attachment to the floor with anchors |
| Netokaal | 23.4 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Flat Screen Stand for |
| Screen size compatibility | 40-75 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3 kg |
| Toote nimetus | STD01c-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 600x400 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak flat screen stand for std01c-b, 40-75, trolleys stands, maximum weight capacity 80 kg, black, std01c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





