EDBAK Floor stand | TRV300 | Trolleys & Stands | 42-55 " | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: TRV300
- Saadavus: 1
-
1 069€
EDBAK Floor stand | TRV300 | Trolleys & Stands | 42-55 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Trolleys & Stands |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 605.00 mm |
| Gross weight | 63.00 kg |
| Gross width (mm) | 2010.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Screen size compatibility | 42-55 " |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Toote nimetus | TRV300 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak floor stand trv300 trolleys stands 42-55 black, trv300, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

