EDBAK IDS10.55 UNIVERSAL INDOOR FLOORSTANDING KIOSK 55
- TootjadEDBAK
- Mudel: IDS10.55
- Saadavus: 1
-
1 962€
EDBAK IDS10.55 UNIVERSAL INDOOR FLOORSTANDING KIOSK 55", BLACK | EDBAK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 1950.00 mm |
| Gross weight | 84.00 kg |
| Gross width (mm) | 900.00 mm |
| Net weight | 82.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak ids1055 universal indoor floorstanding kiosk 55, ids1055, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

