EDBAK | Projector Ceiling mount | PM3c-B | Height adjustment | Maximum weight (capacity) 15 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: PM3c-B
- Saadavus: 1
-
63€
EDBAK | Projector Ceiling mount | PM3c-B | Height adjustment | Maximum weight (capacity) 15 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 300 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 250 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Muud funktsioonid | Universal for all key projectors with multiple fixing points 360 full Horizontal adjustment Professional micro adjustment ensures precise installation |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | PM3c-B |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

