EDBAK Wall mount | FSM6040-F Universal | 32-75 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: FSM6040-F
- Saadavus: 5
-
33€
EDBAK Wall mount | FSM6040-F Universal | 32-75 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 23.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 641.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Screen size compatibility | 32-75 " |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | FSM6040-F Universal |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |



