Gembird TV wall mount (tilt), 32”-55 ” Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 420 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gembird |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird tv wall mount tilt, 32 -55 gembird, wm-55t-03, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused







