Gembird WM-42T-02 TV wall mount (tilt), 23 -42 Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: WM-42T-02
- Saadavus: 5
-
9€
Gembird WM-42T-02 TV wall mount (tilt), 23”-42” Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird wm-42t-02 tv wall mount tilt, 23 -42 gembird, wm-42t-02, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

