Lenovo | 2-in-1 Laptop Stand | 15 "
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Fits up to size | 15 " |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.805 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 305 x 285 x 35 mm |
| Muud funktsioonid | Ergonomic design with 10 levels of adjustment from 0 to 54 degrees Additional cellphone stand for multitasking Durable, lightweight construction with non-slip rubber surface pads for steady typing Supported Laptop Weight - 5 kg |
| Net weight | 0.523 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 284 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 2-in-1 Laptop Stand |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00594 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lenovo 2-in-1 laptop stand 15, gxf0x02619, lenovo, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused










