LENOVO ThinkCentre Tiny VESA Mount II | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.546 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Net weight | 0.255 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 192 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 239 g |
| Plastic (No PET) | 52 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.291 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lenovo thinkcentre tiny vesa mount ii lenovo, 4xf0n03161, lenovo, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


