Logilink BP0012 TV Wall mount, 32 55", tilt -14 , 25 mm
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0012
- Saadavus: 5
-
13€
Logilink BP0012 TV Wall mount, 32–55", tilt -14°, 25 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 216 mm |
| Gross weight | 1.359 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Muud funktsioonid | Flat construction, extreme solid and secure Suitable for 32 55" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 35 kg / 77 lbs Mounting type: Tilt -14 /0 VESA compatibility: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400 Wall clearance: 25 mm. For places where y |
| Net weight | 1.079 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 275 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 226 g |
| Plastic (No PET) | 54 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.0031428 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink bp0012 tv wall mount, 32 55, tilt -14, 25 mm, bp0012, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




