Logilink BP0046 Quad Monitor Desk Stand 13"-32'' Logilink Desk Mount, BP0046, 13-32 ", Maximum weight (capacity) Carrying capaci
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0046
- Saadavus: 4
-
59€
Logilink BP0046 Quad Monitor Desk Stand 13"-32'' Logilink Desk Mount, BP0046, 13-32 ", Maximum weight (capacity) Carrying capacity of each arm: Max. 8 kg kg, Black
| All | |
| Brutokaal | 8.24 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 303 mm |
| Gross height (mm) | 447 mm |
| Gross width (mm) | 131 mm |
| Kaldenurk | -45/+45 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | Carrying capacity of each arm: Max. 8 kg kg |
| Muud funktsioonid | Suitable for 13 32" LCD, LED, PC and TV monitors. Maximum arm length: Each 460 mm For 4 monitors |
| Netokaal | 7 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Pöördenurk | rotation -180 /+180 |
| Screen size compatibility | 13-32 " |
| Tare weight (kg) | 1.24 kg |
| Toote nimetus | BP0046 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.017742771 m |
Sildid: logilink bp0046 quad monitor desk stand 13-32 logilink desk mount, bp0046, 13-32, maximum weight capacity carrying capaci, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




