Neomounts CPU-D075BLACK/LK CPU/PC holder - max 10 kg - lockable (incl. lock) - h 20-36 cm - w 5-10 cm - universal - black
- TootjadNeomounts
- Mudel: CPU-D075BLACK/LK
- Saadavus: 5
-
69€
Neomounts CPU-D075BLACK/LK CPU/PC holder - max 10 kg - lockable (incl. lock) - h 20-36 cm - w 5-10 cm - universal - black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 358.00 mm |
| Gross weight | 3.04 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 2.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 456.00 g |
| Plastic (No PET) | 114.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts cpu-d075blacklk cpupc holder - max 10 kg - lockable incl lock - h 20-36 cm - w 5-10 cm - universal - black, cpu-d075blacklk, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



