Neomounts Desk Mount | DS60-425BL1 Monitor arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 17-27 " | Maximum weight (capacity) 8
- TootjadNeomounts
- Mudel: DS60-425BL1
- Saadavus: 2
-
85€
Neomounts Desk Mount | DS60-425BL1 Monitor arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 17-27 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 45.90 mm |
| Gross height (mm) | 61.10 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 45.30 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 27 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Net weight | 2.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Paper/Pasteboard | 368.00 g |
| Plastic (No PET) | 92.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 17-27 " |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Toote nimetus | DS60-425BL1 Monitor arm |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |














