Neomounts Desk Mount | FPMA-D550D3BLACK Monitor Arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 10-27 " | Maximum weight (capaci
- TootjadNeomounts
- Mudel: FPMA-D550D3BLACK
- Saadavus: 1
-
107€
Neomounts Desk Mount | FPMA-D550D3BLACK Monitor Arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 10-27 " | Maximum weight (capacity) 6 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.80 mm |
| Gross weight | 7.96 kg |
| Gross width (mm) | 88.80 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 27 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6 kg |
| Net weight | 5.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Paper/Pasteboard | 1984.00 g |
| Plastic (No PET) | 496.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 10-27 " |
| Tare weight (kg) | 2.48 kg |
| Toote nimetus | FPMA-D550D3BLACK Monitor Arm |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |










