Acer PREDATOR XB3 XB253Q F 24.5" AG 1920x1080/16:9/1ms/400/100M:1/1x DisplayPort | Acer
- TootjadAcer
- Mudel: UM.KX0EE.F05
- Saadavus: 5
-
205€
Acer PREDATOR XB3 XB253Q F 24.5" AG 1920x1080/16:9/1ms/400/100M:1/1x DisplayPort | Acer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 557 mm |
| Gross height (mm) | 49 mm |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 191 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.008897518 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer predator xb3 xb253q f 245 ag 1920x10801691ms400100m11x displayport acer, umkx0eef05, acer, monitorid

