Acer | XF240Y X1biiph | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadAcer
- Mudel: UM.QX0EE.105
- Saadavus: 5
-
121€
Acer | XF240Y X1biiph | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 700.00 mm |
| Gross weight | 11.28 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Net weight | 9.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 983.00 g |
| Plastic (No PET) | 326.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Acer |
| Producer product name | XF240Y X1biiph |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







