AOC | 24E4U | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m
- TootjadAOC
- Mudel: 24E4U
- Saadavus: 5
-
148€
AOC | 24E4U | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m²
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, Audio out |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 613.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross weight | 6.45 kg |
| Gross width (mm) | 519.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 4.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | 24E4U |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





























