AOC C27G4ZXE | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 0.3 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 mo
- TootjadAOC
- Mudel: C27G4ZXE
- Saadavus: 5
-
183€
AOC C27G4ZXE | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 0.3 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 730.00 mm |
| Gross height (mm) | 161.00 mm |
| Gross weight | 8.26 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 280 Hz |
| Net weight | 4.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 690.00 g |
| Producer | AOC |
| Producer product name | C27G4ZXE |
| Reaktsiooniaeg | 0.3 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.29 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc c27g4zxe 27 va fhd 169 280 hz 03 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 2 warranty 36 mo, c27g4zxe, aoc, monitorid














