AOC | C27G4ZXU | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadAOC
- Mudel: C27G4ZXU
- Saadavus: 5
-
188€
AOC | C27G4ZXU | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, Headphone out (3.5mm) |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 840.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 9.57 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 280 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.15 x 39.58~51.58 x 22.76 cm |
| Net weight | 6.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 510.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | C27G4ZXU |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 3.51 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



























































