AOC C32G42ZE Curved 31.5 1920x1080/16:9/300 cd/m /0.3 ms/DisplayPort HDMI Headphone out | AOC
- TootjadAOC
- Mudel: C32G42ZE
- Saadavus: 5
-
209€
AOC C32G42ZE Curved 31.5“ 1920x1080/16:9/300 cd/m²/0.3 ms/DisplayPort HDMI Headphone out | AOC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 527.00 mm |
| Gross weight | 9.87 kg |
| Gross width (mm) | 840.00 mm |
| Net weight | 6.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2360.00 g |
| Plastic (No PET) | 590.00 g |
| Producer | AOC |
| Tare weight (kg) | 2.95 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc c32g42ze curved 315 1920x1080169300 cdm 03 msdisplayport hdmi headphone out aoc, c32g42ze, aoc, monitorid













