AOC CU34G4Z | 34 " | Fast VA | WQHD | 21:9 | 240 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 450 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: CU34G4Z
- Saadavus: 5
-
324€
AOC CU34G4Z | 34 " | Fast VA | WQHD | 21:9 | 240 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB 3.2 (Gen 1), Headphone out (3.5mm) |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 553.00 mm |
| Gross height (mm) | 188.00 mm |
| Gross weight | 11.90 kg |
| Gross width (mm) | 1070.00 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 80.81 x 43.57-53.47 x 26.94 cm |
| Net weight | 8.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast VA |
| Paper/Pasteboard | 2624.00 g |
| Plastic (No PET) | 656.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | CU34G4Z |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 3.28 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 2 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc cu34g4z 34 fast va wqhd 219 240 hz 1 ms 3440 x 1440 pixels 450 cdm hdmi ports quantity 2 black, cu34g4z, aoc, monitorid















